İdeal Sevgilide Olması Gereken Özellikler

Sürekli iyi bir sevgili adayında olmaması gereken özelliklerden bahsediyoruz. Bu sefer sizler için, sevgilinizin taşıması gereken 5 özelliği derledik... Eğer sevgiliniz bu özellikleri taşıyorsa çok şanslısınız!


Okumayı sevmeli
Eğer sevgiliniz ya da ilgilendiğiniz kişi kitap okumayı seviyorsa, bu kocaman bir artı demektir. Çünkü bir insan ne kadar çok şey okursa, konulara bakış açısı o kadar değişecektir. Ayrıca eğer siz de kitap okumayı seviyorsanız, konuşacak çok daha fazla şeyiniz olacaktır.


Aile bağları kuvvetliyse
Elbette hiç bir kadın ana kuzusu biriyle birlikte olmak istemez. Ancak ailesini koruyan, kollayan, iyi geçinen biriyle birlikteyseniz şanslısınız. Çünkü bu sevgilinizin kocaman bir kalbi olduğunu gösterecektir. Ayrıca ilerleyen zaman içinde evlenmeyi düşünürseniz, hiç tereddüt etmenize gerek yok çünkü siz bir aile olduğunuzda size de kendi ailesine davrandığı gibi davranacaktır.


Çok fazla seyahat etmişse
Çok fazla seyahat eden bir erkek, maceraperest, açık görüşlü yeniliklere açık biri demektir. Ayrıca bu erkeğin pasaportundaki damgalar, kendi dünyasının dışında neler olup bittiğini de haberdar olduğunu da gösterir. Eğer böyle biriyle tanışırsanız, kaçırmayın deriz!


Hedefleri varsa
Daha önce de söylediğimizi gibi hırs ölçüsünde olursa erkeklerin çok daha çekici ve kendinden emin görünmesini sağlar. Bu tarz bir erkek, bütün günü Play Satation karşında arkadaşlarıyla oyun oynayarak ya da televizyon seyrederek geçirmeyecektir. Ama dikkatli olun eğer hırslarının esiri olmuşsa, sizi de gözü görmeyebilir. Dengeyi tutturmak bu konuda oldukça önemli.


Kültür sanata ilgi duyuyorsa
Genellikle randevu denildiğinde ilk akla gelen bir restoranda akşam yemeği ya da bir fincan kahve eşliğinde yapılacak hoş sohbetler gelir. Peki ya ilgi duyduğunuz erkek size uzun zamandır beklediğiniz oyunun ya da filmin biletleriyle gelse? Çok daha fazla hoşunuza gitmez miydi? Bu gibi ortamlarda pek fazla konuşulamasa da, bu iki bilet karşınızdaki kişi hakkında size saatlerce muhabbet etmekten çok daha fazla şey anlatacaktır.